PŘEDPRODEJ DRUHÉ ČÁSTI ZAHÁJEN

K předprodeji na portálu Pointa.cz se dostanete zde.

ODMĚNY K PŘEDPRODEJI

Nabídnout pro crowdfunding odměnu, o jejíž zakoupení bude mít čtenář zájem a podpoří tak kampaň výrazně vyšší částkou než jen za samotnou knihu, je zcela zásadní pro konečný úspěch, neboť získat tolik čtenářů, aby se celá částka složila jen z prodeje samotných knih, se ukázalo mnohem obtížnější, než jsem si představoval. Rozhodl jsem se tedy věnovat odměnám podstatně víc pozornosti než v případě prvního dílu.


Záložky, mapu, osobní věnování či podpis už z minula znáte. Zajímavou novinkou jsou stylové hrnečky s motivem obálky první i druhé části. Pro ty, kteří se nebudou moct rozhodnout, který hrneček se jim líbí víc, bude k dispozici i balíček s oběma.

Pro ty, kteří ještě z nějakého důvodu nevlastní první knihu, pak bude možné výhodně pořídit obě části zároveň.

Jako kinař nabízím i jednu odměnu, která s knihou (zatím) nesouvísí. 2 vstupenky do multikin Cinema City. (Mají bohužel platnost pouze 6 měsíců, takže na adaptaci této knihy neposlouží.)

Přesné ceny budou stanoveny až těsně před začátkem předprodeje, každopádně knihu samotnou budeme nabízet zhruba za 80% běžné ceny, k dispozici bude několik výtisků dokonce za 70 a 60%. Vybrat si budete moct i balení po dvou či pěti knihách.Štědří dárci, bez kterých se zejména v této době kniha neobejde, budou mít k dispozici širokou škálu finančních příspěvků bez výtisku. (Myšleno třeba pro ty, kdo knihu zakoupí, ale příspěvek k ní se jim bude zdát nedostatečný.)

TEASER K PŘEDPRODEJI 2. ČÁSTI

Podívejte se zde.

PŘEDPRODEJ DRUHÉ ČÁSTI ZAČNE 19.9.2022

Jak jistě již víte, nebo alespoň tušíte, kniha, která právě vychází, je první polovinou celého příběhu. Měsíční crowdfundingovou kampaň na podporu vydání druhé části 19. září 2022. Samotná kniha by pak měla vyjít v dubnu 2023.


Pokud byste měli zájem jakkoli podpořit vydání knihy ještě před zahájením kampaně, neváhejte mne kontaktovat na: kontakt@tajemstvi-zjevne-srdci.cz. Možné je domluvit se na z daní odpočitatelném sponzorském daru, vaší reklamě v knize nebo mnohém jiném.

JAKMILE BUDE SPUŠTĚN PŘEDPRODEJ DRUHÉ ČÁSTI, ZAŠLEME VÁM E-MAIL